Klient:
Termín:
/
VSTUP DO GALERIE
O NÁS
Hledáte eventovou agenturu, ale je jich hodně a vy nevíte, jak vybrat? NEXT LEVEL vám zorganizuje akci od prvotního kreativního nápadu, přes jeho exekuci v praxi až po zpracování feedbacku každého návštěvníka. Máme vlastní kreativní tým, architektonický a designový department, grafické studio, sklad plný vybavení a nejlepší tým produkčních. Uspořádáme pro vás koncert nebo rovnou festival, konferenci, tiskovku, VIP setkání, teambuilding, roadshow, domluvíme sponzoring nebo třeba zařídíme výlet.

Sídlíme v Praze a Bratislavě, ale máme za sebou akce ve více než desítce dalších zemí po celé planetě.
Oslovte nás! Umíme naslouchat, ale i argumentovat.
Yan Budman
SENIOR EVENT MANAGER | VODAFONE
NEXT LEVEL nabídl nejvyšší kvalitu služeb a vynikající realizaci projektu pro jednu z mých největších iniciativ ve Vodafone. NEXT LEVEL je skutečně profesionální agentura, kterou těší jejich práce a úspěch jejich klientů.
David McGonigle
REGIONÁLNÍ ŘEDITEL | ​​MAZDA MOTOR EUROPE
NEXT LEVEL na mě udělali velký dojem. Nejen, že nám pomáhali s plánováním, ale také přidali spoustu individuálních řešení. Tím pádem nemám pochyb o další spolupráci s NEXT LEVEL. Odvedli opravdu skvělou práci!
Milan Formánek
Media network manager | red bull media house
Naše klíčové akce obvykle vytváříme interně v Red Bullu. Ale NEXT LEVEL je jednou z mála výjimek, kdy se můžeme zcela spolehnout na jejich služby. Vždy včas a s nejlepším řešením čehokoli. Opravdu mohu doporučit jejich služby.
Radek Špicar
VICEPREZIDENT | SVAZ PRŮMYSLU A DOPRAVY
S NEXT LEVEL mám jen ty nejlepší zkušenosti. Parta naprostých profesionálů, kteří dokážou uspořádat akci, které není co vytknout. Byl jsem příjemně překvapen jejich smyslem pro detail a organizaci.
Stanislav Perkner
MARKETING MANAGER | ČESKÉ DRÁHY
NEXT LEVEL vždy dodávali kreativní nápady tzv. out-of-the-box a mají talent na přirozené řešení problémů. Fungují dobře pod tlakem a bez problémů zvládnou překážky.
Michail Tsvetanov
HEAD OF MARKETING | VISIONGUIDE
Ostré myšlení, neomezená kreativita a vášeň, 100% spolehlivost, obchodní a osobní korektnost a Realizace s velkým písmenem „R“ patří mezi vlastnosti NEXT LEVEL. Jsem si naprosto jistý, že jej mohu doporučit jako neocenitelnou hodnotu pro každý projekt.
Martin Šonka
SVĚTOVÝ ŠAMPION | RED BULL AIR RACE
Mám mnohaleté pracovní zkušenosti s NEXT LEVEL v souvislosti s Red Bull eventy. Celková profesionalita, smysl pro detail, kreativita. Obrovské množství zkušeností a především pozitivní mysl v každé situaci.
Radek Kronika
Chief Marketing officer | HUDYsport
Velmi spolehlivá, zkušená a naprosto férová agentura. Musím říct, že naše spolupráce byla vždy skvělá a NEXT LEVEL poskytuje služby bez kompromisů.
NEXT LEVEL, s.r.o.
Pražská tržnice, hala 19
Bubenské nábřeží 306/13
170 00 Praha 7-Holešovice
Czech Republic

info@nextlevel.cz

Výpis z OR
NEXT LEVEL 2021
NEXT LEVEL 2021